Místo konáníDivadlo Mír
Vstupné 1200 – 1500 Kč
AdresaOstrava, Halasova 19
RežieAlbert Čuba
AutorLaurent Baffie
Trvání150 minut včetně pauzy

GRAND OPENING zrekonstruovaného Divadla Mír a první TIK TIK v sezóně!

Slavnostní otevření, na které nezapomenete!



JE TO TADY! Rekonstrukce Míru se blíží do finále, a tak vás s obrovskou radostí zveme na slavnostní otevření divadla a první představení Tik Tik v nové sezóně! BUĎTE PRVNÍ, kdo uvidí naše nové foyer a zrekonstruované jeviště, a ještě si krom úsměvu od ucha k uchu odnese spoustu dárků a zážitků.


Slavnostní otevření Divadla Mír proběhne již 16. října od 17 hod. (samotné představení Tik Tik začne klasicky v 19 hod.).


A co vás během slavnostního večera čeká?
- Divadlo se mimořádně otevře již v 17 hod., to abyste si ho mohli pořádně prošmejdit!
- U vstupu dostanete welcome drink.
- Uvidíte nové foyer, nové jeviště a budete první, koho ofoukne nová vzduchotechnika.
- Ve foyer na vás bude čekat pohoštění od skvělého klimkovického Hostince u Feldů.
- Oficiálně spolu zahájíme novou etapu Divadla Mír.
- V 19 hod. začne první představení Tik Tiku v této sezóně.
- Dostanete dárkovou tašku s upomínkovými předměty.
- A k tomu exkluzivní dárek z limitované edice, který obdrží pouze návštěvníci této akce! (To abyste měli fyzickou vzpomínku, že jste byli u toho.)
- Jako první si budete moci prohlédnout a nakoupit úplně novou kolekci Mírového merche, na který navíc dostanete 10 % slevu. Tato sleva bude platit pouze tento večer při nákupu na místě v prodejně MírShop.

Doporučený dress code: SMART CASUAL





A o čem je komedie TIK TIK?

Šílená komedie Divadla Mír o šesti psychických poruchách, jedné čekárně a jednom nedochvilném lékaři. Šest pacientů s různými problémy čeká na vyhlášeného specialistu MUDr. Sterna, který má zpoždění. Tikají hodiny, tikají pacienti, tiky se násobí ale doktor stále nikde... Situace v čekárně nabírá nečekaných, šílených až absurdních rozměrů a vy tak zažijete komediální nálož, jakou umí jen herci a herečky Divadla Mír v čele se Štěpánem KozubemVladimírem PolákemRobinem FerremLadou BělaškovouMichalem SedláčkemBeátou Hrnčiříkovou či Marií Annou Kupcovou

Dokáží herci/pacienti ovládnout své tiky? Pomohou si navzájem, nebo celá čekárna lehne popelem a hlediště smíchem? Po zhlédnutí veleúspěšné komedie Laurenta Baffieho v režii Alberta Čuby buď začnete ze smíchu tikat taky, nebo odejdete s uspokojujícím pocitem, že jste relativně normální.

 

Upozorňujeme, že inscenace není vhodná pro děti, jelikož obsahuje vulgární výrazy.