Místo konáníGong
Vstupné 400 – 1000 Kč
AdresaOstrava, Ruská 2993
RežieTři Tygři a Honza Dědek
AutorTři Tygři
Trvání120 min

Silvestrovská show, která v Ostravě ještě nebyla! A navíc už 27. prosince živě v multifunkční aule Gong.

Tři Tygři Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák si pozvali do Ostravy nejlepšího českého moderátora talk show Honzu Dědka, aby pak mohl v Sedmi pádech pražákům vysvětlit, jak se dělá silvestrovský speciál.

Moderátor úspěšné talk show 7 pádů Honzy Dědka, kterou určitě znáte z TV Prima nebo z YouTube, postupně vyzpovídá všechny Tygry – dozvíte se o nich vše, i to, co není pravda! Nebude se ale jen dřystat, doprovodný program vyplní Kapela Dneska a těšit se můžete taky na Tygří scénky.

 

A proč už 27. prosince? Není to nějaké pohlupavé?

Bo! Tři Tygři se neřídí konvencemi, tak proč si neudělat konec roku dříve? Na silvestra prostě nemůžeme, to máme plavání… Celý večer navíc bude natáčet televize a SESTŘIH talk show se bude vysílat právě na silvestra. V televizi pak bude opravdu jen krátký sestřih, zatímco naživo uvidíte vše včetně scének, a především zažijete neopakovatelnou tygří atmosféru, bude na vás stříkat pot i krev – samozřejmě vše v rámci možností protiepidemických opatření (a třeba se pak na silvestra i uvidíte v televizi, v TELEVIZI!!).

 

A teď si to pojďme ještě zopakovat v Sedmi pádech:

1. pád – kdo, co?
Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro, Vladimír Polák a moderátor Honza Dědek. Ostravská aula Gong v Dolní oblasti Vítkovic 27. prosince v 19 hod.

2. pád – bez koho, čeho?
Bez nudy a bez Krause.

3. pád – ke komu, čemu?
K silvestru, k vínu i k pivu.

4. pád – koho, co?
Zábavu, smích, humor, (možná Laďu)

5. pád – oslovujeme, voláme
Bertíku, Štěpáne, Robinku, Vavo, Honzo, Hynku, Viléme, Jarmilo!

6. pád – o kom, o čem?
O Tygrech, o Míru, o skečích, o scénkách, o životě, o lásce, o sexu, o divadle, o Laďovi, o všem.

7. pád – s kým, čím?
(to se zase máme opakovat? Ok.) S Bertíkem, se Štěpánem, s Robinkem, s Vavou, s Honzou, se Třemi Tygry, s Mírem, a hlavně s vámi!