Místo konáníDivadlo Mír
Vstupné 1000 Kč
Premiéra2020
AdresaOstrava, Halasova 19

Naším hlavním cílem je spokojenost diváků, a tak se postupně snažíme odstranit veškeré neduhy, které Vaši spokojenost mohou snižovat. Jsme si vědomi toho, že ze zadních řad našeho hlediště mohou zejména lidé menšího vzrůstu hůře vidět, což je zapříčiněno sklonem hlediště, který aktuálně vychází z původního kina Mír.

 

Rozhodli jsme se letní pauzu vyžít k realizaci rozsáhlé rekonstrukce sálu, která upraví elevaci hlediště tak, abyste ze všech řad viděli stejně dobře!

Taková rekonstrukce však pochopitelně není vůbec levná záležitost, zvláště pro začínající divadlo. Po zvážení mnoha variant nás nakonec napadlo uspořádat speciální kulturní akce, jejichž výtěžek bude rekonstrukci financovat. Tou první je právě koncert ostravského barda Jarka Nohavici, kterého jistě není potřeba více představovat, s názvem Jaromír pro Mír.

Koupí vstupenky si tak užijete skvělý koncert v divadelním prostředí, zároveň přispějete k budování Míru a především – od příští sezóny se už nebudete muset obávat kupovat vstupenky i do zadních řad (pokud nestihnete ty přední).

Děkujeme všem divákům a fanouškům, kteří nás přijdou na tento koncert podpořit. Zejména ale děkujeme Jaromíru Nohavicovi za to, že rozezní Mír svými krásnými písničkami.

Celková cena: 0 Kč
1000 Kč – Cena vstupenky
Jeviště
Řada 1
Řada 2
Řada 3
Řada 4
Řada 5
Řada 6
Řada 7
Řada 8
Řada 9
Řada 10
Řada 11
Řada 12
Řada 13
Řada 14
Řada 15
Řada 16
Řada 17