Místo konáníDivadlo Mír
Vstupné 390 – 430 Kč
Premiéra2019
AdresaOstrava, Halasova 19

Existuje někdo, kdo by nemiloval Francii? Existuje duše, která by necítila francouzský šansón?

Šansony Chantal Poullain - to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie.

Chantal Poullain zpívá svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal Poullain v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum, jak to umí jen ona.

Chantal Poullain-Polívková (* 17. srpna 1956 Marseille, Francie) je česko-francouzská filmová a divadelní herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika českých, francouzských a švýcarských televizních filmech.

Chantal Poullain vstoupila do povědomí českého publika už v osmdesátých letech, kdy spolu se svým tehdejším manželem Bolkem Polívkou, s kterým má syna Vladimíra Polívku (* 1989), zazářila v představení Šašek a královna. Hostovala v mnoha divadlech, např. Klicperově divadle v Hradci Králové, Národním divadle, v Divadle Bez zábradlí apod. Dnes působí v pražském Divadle Ungelt v dramatech Hra o manželství, Šest tanečních hodin v šesti týdnech, Na vaše riziko, Kurtizána. Je zároveň zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal, která pomáhá zlepšovat prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí.

kapelu tvoří:

  • Chantal Poullain
  • Štěpán Markovič - saxofon
  • Ondřej Kabrna - klavír
  • Matěj Černý - kontrabas
Celková cena: 0 Kč
430 Kč – Přední část
390 Kč – Zadní část + sedmá snížená řada
Jeviště
Řada 1
Řada 2
Řada 3
Řada 4
Řada 5
Řada 6
Řada 7
Řada 8
Řada 9
Řada 10
Řada 11
Řada 12
Řada 13
Řada 14
Řada 15
Řada 16
Řada 17